مرجع جامع از اخبار بروز

خريد مزدا3، انتخابي رويايي براي يك زندگي رويايي!

اگر مي خواهيد كه براي خريد مزدا 3 اقدام كنيد لازم است كه اطّلاعات جانبي مربوط به اين خودرو را در اختيار داشته باشيد. خريد مزدا 3 همچون خريد تمامي محصولات كمپاني مزدا، مي تواند بسيار هيجان انگيز و لذّت بخش باشد. در اين مقاله قصد داريم تا ضمن ارائه ي اطّلاعاتي در رابطه با خريد مزدا 3، شما را با ويژگي هاي كليدي اين اتومبيل ژاپني با كيفيّت آشنا كنيم.


برچسب: مزدا3 , خريد مزدا نيو , خريد مزدا3،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۷:۵۲ توسط:حامد موضوع:

اهميت و لزوم خريد ماشين سراتو

ماشين سراتو

به پشتوانه و لطف شركت اطلس خودرو، زمينه و بستر مناسب براي ارائه نسل هاي مختلف ماشين سراتو در كشور ايران فراهم گرديد. كيا سراتو با توجه به فضاي كافي و مناسب براي خانواده هاي كم جمعيت، توان مناسب و امكانات درخور توجه، به تدريج جاي خود را در دل بسياري از خريداران و مصرف كنندگان پيدا نمود. گروه خودرو سازي سايپا توليد نسل دوم كيا سراتو را در پيش گرفته است. جالب است بدانيد كه ماشين سراتو پس از گذشت بيش از پانزده سال، در نسل چهارم خود به سر مي برد. امروزه صنعت خودروسازي با شتاب و سرعت بالايي به سمت جلو حركت مي كند. كمپاني كيا نيز به منظور عقب نماندن از قافله رقبا با بسط و گسترش و توليد خودروهاي كاربردي و مورد پسند، از جمله ماشين سراتو، جايگاه مناسبي در ميان غول هاي خودروسازي جهان براي خود دست و پا نموده است. كمپاني كيا موتور از جمله كمپاني هاي قوي و قدرتمند در كره جنوبي به حساب مي آيد. آغاز فعاليت هاي اين كمپاني به سال 1957 بر مي گردد. 


برچسب: ماشين سراتو,كيا سراتو,خريد سراتو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۵۲ توسط:حامد موضوع:

نقد، بررسي و مقايسه‌ي هيونداي سانتافه 2017 و هيونداي توسان 2017 از نظر طرّاحي ظاهري و مشخّصات فنّي

هيونداي سانتافه 2017 با آپشن‌هاي مختلفي به بازار عرضه شده است

هيونداي سانتافه 2017 و هيونداي توسان 2017 هر دو موفّقيّت‌هاي زيادي را در بازار خودروي ايران كسب كرده‌اند و توانسته‌اند تا طرفداران بسياري را از ميان علاقه‌مندان به خودروهاي كراس‌اوور كسب نمايند. اين دو خودرو تفاوت‌هايي را با يكديگر دارا مي‌باشند كه موجب متفاوت شدن شرايط خريد خودرو سانتافه و فروش سانتافه 2017 شده است. در اين مقاله قصد داريم تا ضمن معرّفي اين دو اتومبيل، تفاوت‌هاي كليدي بين هيونداي سانتافه 2017 و هيونداي توسان 2017 را بررسي نماييم.


برچسب: سانتافه 2017,سانتافه,خريد خودرو,ماشين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۳:۰۲ توسط:حامد موضوع:

تجزيه و تحليل مشخصات برجسته سانتافه 2016

 

 سانتافه 2016

نقطه عطف توليد سانتافه از سال 2007 با توليد سانتافه 2007 ناشي مي شود. در اين سال زبان طراحي هيونداي سانتافه تغييرات گسترده و شگرفي را به خود ديد. با اعمال تغييرات اساسي در ساختار سانتافه و عرضه آن به خريداران، از استقبال بي نظيري برخوردار شد. نسل سوم سانتافه در سال 2013 رونمايي گرديد، در اين زمان و به علت محبوبيت فوق تصور اين خودرو، شركت سازنده درصدد ارائه آن به بازار جهاني برآمد. سانتافه 2016 به محض ورود به بازار خودروي ايران، حضور خود را در ليست خودروهاي محبوب و پرطرفدار اعلام نمود. بر همين اساس، سانتافه 2016 در زمره خودروهاي پرفروش و موفق موجود در بازار خودروي ايران، به ويژه در رده ماشين هاي شاسي بلند به حساب مي آيد.                                                           


برچسب: سانتافه 2016 , سانتافه 2017,سانتافه 2010،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۱۷ توسط:حامد موضوع:

نيم نگاهي به قيمت خريد و فروش النترا

در حال حاضر خودروهاي متعددي در كلاس سدان كامپكت يا جمع و جور به چشم مي خورد. فروش النترا نيز از اين قاعده مستثنا نبوده و به عنوان يك خودروي پرطرفدار در اين كلاس شناخته مي شود. هيونداي النترا در حال حاضر توليد خود را در نسل ششم تجربه مي نمايد. در سال هاي اخير محبوبيت و ميزان فروش النترا با موفقيت هاي چشمگيري روبرو گرديد.

 
 

برچسب: النترا , فروش النترا , النترا جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۰۶ توسط:حامد موضوع:

خريد و فروش ماشين را با آگاهي در فربدكار تجربه كنيد

سايت فربد كار يك سامانه خريد و فروش خودرو است كه فروشندگان و خريداران واقعي در آن ثبت درخواست مي كنند. در اين سامانه امكان جستجوي هر نوع و برند از خودرو با توصيف جزئيات كامل در اختيار خريداران قرار مي گيرد. خريداران مي توانند به سادگي با كمك گرفتن از فيلتر پيشرفته كه در اين سامانه در نظر گرفته شده است برند، سال، رنگ، نوع و ساير جزئيات مورد نظر خود را انتخاب كرده و براي خريد و فروش ماشين مورد نظر خود در زمان كوتاه اقدام نمايند.


برچسب: خريد خودرو،فروش خودرو،خريد،فروش،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۶:۳۳ توسط:حامد موضوع:

خريد سوناتا با قيمت مناسب، با در نظر گرفتن مشخصات فني و كيفيت بالاي اين خودرو

سوناتا، يكي از خودرو هاي بسيار شيك و زيبا است كه توسط شركت هيونداي كره جنوبي، طراحي و توليد شده و براي فروش به ساير كشورهاي جهان از جمله ايران وارد مي شود. از زمان ورود اين خودرو به ايران، خريد سوناتا، براي بيشتر افرادي كه توانايي خريد اين ماشين گران قيمت را داشتند، امري جذاب و شگفت انگيز بود. داشتن خودروي مناسب براي مسافرت و گشت و گذار، علاوه بر راحتي افراد خانواده در هنگام سفر، مي تواند ضامن جان آن ها نيز باشد. زيرا در بسياري از خودرو هاي جديد، ساخت شركت هاي معتبري همچون هيونداي، تدابيري انديشيده شده است تا با فراهم نمودن امكانات امنيتي در داخل خودرو، از قبيل داشتن كيسه هوا هاي متعدد، از بروز فاجعه و مرگ و مير در هنگام تصادف احتمالي جلوگيري به عمل آيد.


برچسب: سوناتا،هيوندا سوناتا،خودرو،ماشين،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۰:۰۳ توسط:حامد موضوع:

تفاوت‌هاي اسپورتيج 2017 با تويوتا CHR چگونه خريد فروش اسپورتيج را تحت تأثير قرار داده است؟

خريد فروش اسپورتيج همواره تحت تأثير وجود رقباي قدرتمند در بازار قرار گرفته است. اسپورتيج 2017 نسل چهارم اين خودروي دوست داشتني محسوب مي‌شود و امكانات رفاهي و ايمني آن باعث شده‌اند تا بسياري از علاقه‌مندان به خودروهاي كراس اوور براي خريد آن اقدام كنند. از طرفي، تويوتا CHR نيز جزو جديد‌ترين و باكيفيّت‌ترين محصولات كمپاني تويوتا محسوب مي‌شود و توانسته است تا خريد فروش اسپورتيج را تحت تأثير قرار دهد. اين خودروي باكيفيّت با طرّاحي بديع و بروز خود پا به ميدان گذاشته است تا عرصه را براي خودروهايي همچون اسپورتيج 2017 تنگ نمايد. در اين مقاله قصد داريم تا اسپورتيج 2017 را با تويوتا CHR مقايسه نمايم و عنوان كنيم كه چگونه وجود اين رقيب قدرتمند خريد فروش اسپورتيج و قيمت ماشين كيا اسپورتيج را تحت تأثير قرار داده است. 


برچسب: اسپورتيج 2017،اسپورتيج،كيا اسپورتيج،خريدخودرو،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۳:۳۵ توسط:حامد موضوع:

بايدها و نبايدهاي مشاوره پيش از ازدواج

مشاوره پيش از ازدواج

بدون ترديد، در آشنايي قبل از ازدواج، بسياري از ويژگي هاي شخصيتي و فردي طرف مقابل، مستتر و پنهان باقي مي ماند. بر همين اساس، مشاوره پيش از ازدواج، زمينه مناسب براي شناخت همه زواياي شخصيتي طرف مقابل را امكان پذير مي سازد. در بسياري مواقع طرفين بدون توجه به خلقيات و روحيات طرف مقابل، زندگي مشترك خود را شروع مي نمايند.


برچسب: كلينيك روانشناسي,مشاور خانواده,مشاوره،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۰۰ توسط:حامد موضوع:

قيمت مزدا 3 صفر به چه عواملي بستگي دارد؟

قيمت مزدا 3 صفر به عوامل مختلفي بستگي دارد كه اين عوامل ممكن است قيمت مزدا 3 تيپ 4 را تا ميزان 50 درصد افزايش دهند. مزدا 3 در 4 نسل توسّط خودروسازي مزدا به سطح توليد رسيده است كه گروه صنعتي بهمن موتورز در سال 1386 اقدام به توليد نسل اوّل اين خودرو در ايران كرد. در سال 1389 نسل دوم اين خودروي دوست داشتني تحت عنوان مزدا 3 نيو در ايران توليد شد كه اين توليد تا سال 1398 انجام گرفت و هم اكنون نيز مدل هاي صفر كيلومتر آن در بازار موجود مي باشند. نسل هاي مختلف اين خودرو توانسته اند تا علاقه مندان بسياري را در ايران به خود جذب نمايند و سهم مناسبي از بازار فروش خودرو را به خود اختصاص دهند. در طول اين سال ها عوامل بسياري بر روي قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر تأثير گذاشته اند كه قصد داريم تا در اين مقاله اين عوامل را براي شما شرح دهيم.


برچسب: مزدا3 , خريد مزدا نيو , خريد مزدا3،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۳:۵۲ توسط:حامد موضوع: