امیر مسعودی
درج آگهی رایگان

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
تعمیر لباسشویی اسلامشهر
مرجع جامع از اخبار بروز مرجع جامع از اخبار بروز .

مرجع جامع از اخبار بروز

تفاوت‌هاي اسپورتيج 2017 با تويوتا CHR چگونه خريد فروش اسپورتيج را تحت تأثير قرار داده است؟

خريد فروش اسپورتيج همواره تحت تأثير وجود رقباي قدرتمند در بازار قرار گرفته است. اسپورتيج 2017 نسل چهارم اين خودروي دوست داشتني محسوب مي‌شود و امكانات رفاهي و ايمني آن باعث شده‌اند تا بسياري از علاقه‌مندان به خودروهاي كراس اوور براي خريد آن اقدام كنند. از طرفي، تويوتا CHR نيز جزو جديد‌ترين و باكيفيّت‌ترين محصولات كمپاني تويوتا محسوب مي‌شود و توانسته است تا خريد فروش اسپورتيج را تحت تأثير قرار دهد. اين خودروي باكيفيّت با طرّاحي بديع و بروز خود پا به ميدان گذاشته است تا عرصه را براي خودروهايي همچون اسپورتيج 2017 تنگ نمايد. در اين مقاله قصد داريم تا اسپورتيج 2017 را با تويوتا CHR مقايسه نمايم و عنوان كنيم كه چگونه وجود اين رقيب قدرتمند خريد فروش اسپورتيج و قيمت ماشين كيا اسپورتيج را تحت تأثير قرار داده است. 


برچسب: اسپورتيج 2017،اسپورتيج،كيا اسپورتيج،خريدخودرو،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۳:۳۵ توسط:حامد موضوع:

بايدها و نبايدهاي مشاوره پيش از ازدواج

مشاوره پيش از ازدواج

بدون ترديد، در آشنايي قبل از ازدواج، بسياري از ويژگي هاي شخصيتي و فردي طرف مقابل، مستتر و پنهان باقي مي ماند. بر همين اساس، مشاوره پيش از ازدواج، زمينه مناسب براي شناخت همه زواياي شخصيتي طرف مقابل را امكان پذير مي سازد. در بسياري مواقع طرفين بدون توجه به خلقيات و روحيات طرف مقابل، زندگي مشترك خود را شروع مي نمايند.


برچسب: كلينيك روانشناسي,مشاور خانواده,مشاوره،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۰۰ توسط:حامد موضوع:

قيمت مزدا 3 صفر به چه عواملي بستگي دارد؟

قيمت مزدا 3 صفر به عوامل مختلفي بستگي دارد كه اين عوامل ممكن است قيمت مزدا 3 تيپ 4 را تا ميزان 50 درصد افزايش دهند. مزدا 3 در 4 نسل توسّط خودروسازي مزدا به سطح توليد رسيده است كه گروه صنعتي بهمن موتورز در سال 1386 اقدام به توليد نسل اوّل اين خودرو در ايران كرد. در سال 1389 نسل دوم اين خودروي دوست داشتني تحت عنوان مزدا 3 نيو در ايران توليد شد كه اين توليد تا سال 1398 انجام گرفت و هم اكنون نيز مدل هاي صفر كيلومتر آن در بازار موجود مي باشند. نسل هاي مختلف اين خودرو توانسته اند تا علاقه مندان بسياري را در ايران به خود جذب نمايند و سهم مناسبي از بازار فروش خودرو را به خود اختصاص دهند. در طول اين سال ها عوامل بسياري بر روي قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر تأثير گذاشته اند كه قصد داريم تا در اين مقاله اين عوامل را براي شما شرح دهيم.


برچسب: مزدا3 , خريد مزدا نيو , خريد مزدا3،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۳:۵۲ توسط:حامد موضوع:

تاثير قيمت كيا اسپورتيج 2014 بر انواع مدل هاي خودروي اسپورتيج 2014

والات بسياري در ذهن خريداران خودروهاي شاسي بلند در رابطه با قيمت كيا اسپورتيج 2014 وجود دارد. اين خودرو يكي از بهترين خودروهاي SUV موجود در بازار خودروي ايران محسوب مي‌شود و افراد بسياري در ايران وجود دارند كه تجربه‌ي لذّت‌بخشي از رانندگي با اين خودرو را در ذهن خود به يادگار دارند. 


برچسب: كيا اسپورتيج 2016 , كيا اسپورتيج 201،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۲:۲۳ توسط:حامد موضوع: