مرجع جامع از اخبار بروز

قيمت مزدا 3 صفر به چه عواملي بستگي دارد؟

مشخّصات ظاهري اين خودرو در طول اين سال ها دچار تغييرات بسيار زيادي شده است. به وجود آمدن اين تغييرات منجر به بهتر و زيبا تر شدن اين خودرو گرديده اند و قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر را تا حدود زيادي تحت تأثير خود قرار داده است. در طرّاحي خارجي اين خودرو به وضوح مي توان هنر دستان طرّاحان ژاپني را مشاهده كرد و به همين دليل است كه اين خودرو در بازار ايران فروش خوبي را تجربه كرده است و اين مسئله قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر را تا حدود زيادي تحت تأثير خود قرار داده است. امكانات اين خودرو يكي ديگر از عوامل موثّر بر قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر مي باشد. اين خودرو از همان ابتداي ورود خود به بازار ايران با امكانات مناسبي به مشتريان فروشته شد و همين عامل موجب گرديد تا قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر تا حدود زيادي بالا تر از ديگر مدل هاي مشابه باشد. ظاهر اسپرت اين اتومبيل در كنار ويژگي ها و امكانات ايمني مناسب آن باعث شد تا قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر تا حدود زيادي بالا تر از رقباي اين خودرو باشد. البتّه بايد اين نكته را در نظر بگيريد كه قيمت مزدا 3 صفر نسبت به ويژگي هاي آن بالا نيست و شما با خريد اين خودرو صاحب يك خودروي ژاپني با كيفيّت خواهيد شد.

قيمت مزدا 3

براي خريد مزدا 3 كليك كنيد

در نگاه اوّل به اين خودرو با يك اتومبيل اسپرت ژاپني مواجه خواهيد شد كه طرّاحي آن با ديگر مدل هاي موجود در بازار كمي متفاوت است. قسمت جلويي اين خودرو به زيبايي هرچه تمام تر طرّاحي و ساخته شده است و اين عامل تأثير زيادي را بر روي قيمت مزدا 3 صفر گذاشته اند. چراغ هاي اين نسل از مزدا 3 كشيده تر و زيبا تر از نسل هاي قبلي خود طرّاحي و ساخته شده است و اين مسئله باعث شده است تا قيمت مزدا 3 تيپ 4 نسبت به ديگر مدل هاي اين خودرو كمي بالا تر باشد. طرآحي يكپارچه ي سپر و كاپوت خودرو از جمله ويژگي هاي مزدا 3 نيو محسوب مي شود و همين مسئله باعث شده است تا قيمت مزدا 3 صفر با مدل هاي ديگر اين خودرو كمي متفاوت باشد. طرّاحان شركت مزدا به خوبي از خطوط مورّب و خميده براي طرّاحي مزدا 3 نيو استفاده كرده اند و همين مسئله باعث زيبايي بيشتر اين خودرو و همچنين افزايش قيمت مزدا 3 تيپ 4 در بازار هاي جهاني شده است. در اين مدل از مزدا 3 جلو پنجره و شبكه هاي ورود هوا به نوعي با يكديگر ادغام شده اند و تركيبي زيبا را در اين خودرو به وجود آورده-اند كه باعث شده است تا قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر كمي با مدل-هاي ديگر اين خودرو متفاوت باشد. در قسمت مياني شبكه ي ورود هواي اين خودرو يك سپر كوچك پلاستيكي به چشم مي خورد كه به نوعي وظيفه ي حفاظت از قسمت جلويي اين خودرو در تصادفات جزئي را بر عهده دارد و همين مسئله موجب افزايش قيمت مزدا 3 تيپ 4 شده است. چراغ هاي مه شكن اين مدل در داخل چراغ هاي جلويي اين خودرو تعبيه شده اند و در اين مدل خبري از چراغ هاي مه شكن مجزّا وجود ندارد و به جاي اين چراغ ها يك شبكه ي ورود هواي زيبا در آن قسمت نصب گرديده است كه اين مسئله در افزايش قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر تأثير بسزايي گذاشته است.

 

قيمت مزدا 3

با توجّه كردن به نماي پشتي مزدا 3 نيو بيش از پيش متوجّه عظمت و ابهّت اين خودرو خواهيد شد. قسمت عقبي اين خودرو در تيپ 4 آن دچار تغييراتي جزئي شده است كه موجب زيبا تر شدن اين قسمت از خودرو و همچنين افزايش قيمت مزدا 3 صفر و افزايش قيمت مزدا 3 نيو شده است. چراغ هاي عقب اين خودرو از حجم مناسبي برخوردار هستند و همين مسئله باعث شده است تا اين خودرو به يك خودروي اسپورت زيبا بدل گردد. چراغ هاي عقب اين خودرو تا قسمت ابتدايي سپر كشيده شده اند و همين مسئله موجب زيبايي وصف ناپذير اين خودرو و متفاوت شدن آن با ساير مدل هاي موجود در بازار شده است. اين عوامل دست به دست هم داده اند تا قيمت مزدا 3 صفر و قيمت مزدا 3 نيو كمي بالا تر از مدل هاي پيشين خود باشد. سپر اين خودرو از طرّاحي كلّي قسمت عقب اتومبيل پيروي مي كند و حجيم تر و بزرگ تر از سپر مدل هاي ديگر طرّاحي و ساخته شده است و همين مسئله موجب ايجاد تفاوت در قيمت مزدا 3 صفر و قيمت مزدا 3 نيو با ديگر مدل هاي موجود در بازار گرديده است. در قسمت زيرين سپر اين خودرو 2 چراغ ترمز كوچك به چشم مي خورند كه با ظرافت خاصّي در اين قسمت از اتومبيل تعبيه شده اند. طرّاحان مزدا 3 سعي كرده اند تا از فضاي عقب اين خودرو بهترين استفاده را ببرند و آن را به بهترين شكل ممكن طرّاحي كنند. در ساخت قسمت زيرين سپر اين خودرو از ديفيوز استفاده نشده است و اگزوز اتومبيل در داخل سپر تعبيه گرديده است و همين مسئله به نوعي موجب كاهش قيمت مزدا 3 صفر و قيمت مزدا 3 نيو نسبت به ساير رقباي اين خودروها شده است. از جمله ايرادات اين خودرو مي توان براي قسمت عقب  در نظر گرفت اين مورد است كه جايگاه نصب پلاك خودرو بيش از اندازه بزرگ طرّاحي شده است و اين مسئله به طرّاحي اين قسمت از خودرو آسيب وارد كرده است و موجب كاهش قيمت ماشين مزدا 3 و كاهش قيمت مزدا 3 صفر شده است.

 

قيمت مزدا 3

براي فروش مزدا 3 كليك كنيد

مشخّصات فنّي مزدا 3 جديد چه تأثيري را بر روي قيمت مزدا 3 صفر گذاشته اند؟

تيپ 4 مزدا 3 يك اتومبيل ديفرانسيل جلو محسوب مي شود كه از يك موتور 2 ليتري براي ساخت آن استفاده شده است و همين مسئله موجب افزايش قيمت مزدا 3 صفر نسبت به ديگر مدل هاي موجود در بازار شده است زيرا براي اين مدل موتور قدرتمندتري نسبت به رقباي آن در نظر گرفته شده است. اين موتور توانايي توليد 147 اسب بخار انرژي و 187 نيوتن متر گشتاور را دارا مي-باشد و حدّاكثر سرعت آن 210 كيلومتر مي باشد. از ديگر عوامل مهم و تاثير گذار بر خريد و قيمت ماشين مزدا 3 مي توان سيستم گيربكس اين خودرو اشاره كرد. اين خودرو از يك گيربكس 5 دنده ي اتوماتيك بهره مي برد كه از كيفيّت بسيار مناسبي برخوردار است و موجب افزايش قيمت مزدا 3 صفر نسبت به رقباي خود شده است. سيستم ترمز و پايداري يكي ديگر از امكانات مزدا 3  محسوب مي شود كه موجب افزايش قيمت ماشين مزدا 3 شده است. ترمز هاي اين اتومبيل از نوع ديسكي و خنك شونده هستند و به سيستم هاي كمكي EBD و EBA براي تسلّط بيشتر راننده بر روي اين خودرو نصب شده اند. استفاده از اين نوع سيستم ها موجب افزايش قيمت ماشين مزدا 3 شده است ولي از طرفي وجود آن بر روي تمامي خودروهاي مدرن واجب است. زيرا اين سيستم ها استفاده از اين گونه اتومبيل ها را بسيار آسان تر مي كنند و موجب راحتي بيشتر راننده مي شوند. اين خورو با وجود يك موتور 2 ليتري يك خودروي كم مصرف محسوب مي شود و مصرف سوخت تركيبي آن تنها 7.6 ليتر به ازاي هر 100 كيلومتر مي باشد كه اين موضوع نشان دهنده ي اهميّت موضوع مصرف بهينه ي سوخت براي سازندگان خودروي مزدا 3 مي باشد. 

 

قيمت مزدا 3

براي خواندن ادامه مطلب و آگاهي از قيمت ها با فربدكار همراه باشيد


برچسب: مزدا3 , خريد مزدا نيو , خريد مزدا3،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۳:۵۲ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :