مرجع جامع از اخبار بروز

خريد و فروش ماشين را با آگاهي در فربدكار تجربه كنيد

ثبت اطلاعات خودروي شما در سامانه خريد و فروش ماشين فربد كار هم به شيوه آساني انجام مي شود و مي توانيد با ثبت اطلاعات خودروي خود فروش اتومبيل خود را مديريت كنيد. در سايت ما امكانات زيادي وجود دارد همانند:

  •  درج آگهي خريد و درج آگهي فروش خودروي شما به صورت رايگان 
  •  امكان تماس تلفني با فروشنده خودرو
  •  امكان به اشتراك گذاري آگهي خودرو
  •  نمايش دادن تعداد بازديد از آگهي خودروي شما
  •  امكان فيلتر آگهي هاي خودرو بر اساس سال، مدل، شاسي و....
  •  دريافت راهنمايي و مشاوره از پشتيباني سايت
  •  مشاهده اطلاعات نوشتاري و تصويري و ويديويي در خصوص انواع خودرو و جزئيات و آپشن هاي آن 
  •  امكان مقايسه آپشن هاي خودروهاي مختلف با هم 

 

ما در سايت فربدكار بهترين شرايط و امكانات را براي شما مهيا كرده ايم تا به ساده ترين شيوه ممكن عمليات خريد و فروش ماشين را در كوتاه ترين زمان ممكن انجام دهيد. همانطور كه در شعار سامانه ما مشاهده مي كنيد " با چشمان بسته خريد كن" جزئيات و امكانات ارائه شده براي خودروهاي فروشي كاملا واضح و صريح ارائه شده است و براي شما ابهامي باقي نمي گذارد.

حتي مي توانيد براي خريد و فروش ماشين قرار بازديد حضوري مشخص كنيد. اين روزها با شرايط حاكم بر وضعيت اقتصادي جامعه كوچكترين اشتباهي در معاملات خودرو مي تواند بهاي سنگيني را بر دوش شما بگذارد. بنابراين بهتر است در روند خريد و فروش ماشين از سامانه و افراد متخصص در اين حوزه كمك بگيريد تا ريسك معاملات شما را به پايين ترين حد ممكن برساند.

 

خريد و فروش ماشين

خريد و فروش ماشين را به فربد كار بسپاريد

براي خريد و فروش ماشين همانند هر نوع معامله ديگري پيش از هر كاري نيازمند بررسي بازار خريد و فروش، مقايسه قيمت ها، مشاهده تغييرات قيمت در سال و ماههاي اخير، بررسي وضعيت فيزيكي خودرو اعم از بدون رنگ و خط و خش بودن و بررسي جزئيات موتور و امكانات كلي خودرو هستيد.

مي دانيد كه به هر بازاري كه سر بزنيد نمي توانيد چندين خودرو از نوعي كه مد نظرتان است را با هم مقايسه كنيد و بايد زمان زيادي را براي سر زدن به بنگاههاي خودروي مختلف سپري كنيد. تنها جايي كه امكان مقايسه چندين خودرو با جزئيات كامل در آن واحد وجود دارد سايت فربد كار است.

ما به شما ياري مي دهيم تا بهترين تصميم را در خريد و فروش ماشين بگيريد بدون اينكه پشيمان شويد. شما مي توانيد در معاملات بهترين قيمت را براي خودروي خود تعيين كنيد و آن را در سايت ثبت نماييد. از سوي ديگر انواع خودرو هاي سال هاي مختلف و رنگهاي متفاوت را بررسي كرده و بهترين تصميم را براي خريد خودرو بگيريد.

در بخش مشاوره خريد و فروش ماشين در سايت مي توانيد از مشاوره رايگان براي خريد بهره مند شويد. در بخش درج آگهي خودرو با وارد كردن جزئيات خودروي مدنظرتان با خيالي آسوده خريد را به ما بسپاريد و آگهي را درج كرده و منتشر كنيد. در سايت ما بخشي تحت عنوان خودروهاي كارشناسي شده خانه اتومبيل فربد قرار گرفته است كه مي توانيد با مراجعه با آن براي خريد خودرو اقدام نماييد.

ما با در اختيار داشتن گروهي از افراد متخصص در امور خودرويي قصد داريم تا ارتباطي موثر با همراهانمان برقرار نماييم و از ضررهاي احتمالي در خريد و فروش ماشين كه ناشي از فقدان تخصص است پيشگيري كنيم.

هدف اصلي ما ايجاد ارتباط در محيطي ايمن است كه خريد و فروش اتومبيل را براي شما تسهيل مي كند.

در بستري كه  در سايت خانه اتومبيل فربد براي شما مهيا شده است برخلاف موسسات و فعالاني كه در اين حوزه خودسرانه عمل مي كنند داراي اصولي مشخص است كه با آنها پايبند مي باشد.

 

خريد و فروش ماشين

طرفين معامله مي توانند به صورت حضوري معامله را انجام دهند و تنها در صورتي كه رضايت كامل وجود داشته باشد يك درصد از بيع معامله به عنوان كميسيون در هنگام عقد قرارداد پرداخت مي شود.

هر خريدار مختار است كه از كارشناس خود براي بررسي وجوه معامله استفاده كند و يا اينكه  كارشناسان مجرب مجموعه فربد را كه مورد تاييد هستند با هزينه هاي بسيار منصفانه به كار بگيرد. حتي اين امكان براي شما فراهم مي شود كه بتوانيد به صورت مجزا از مشاوره كارشناسان ما براي انجام معاملات شخصي خود از لحاظ در نظر گرفتن اصول و قوانين حرفه اي استفاده كنيد.

مواردي وجود دارد كه شما در جستجوي برند و نوع خاصي از خودرو هستيد كه آن را در بازار خودرو نمي يابيد. در چنين مواردي تنها كافي ست با راهنمايي كارشناسان ما در ميان موارد ارائه شده فروش خودرو تحليلي انجام دهيد تا به هدف خود برسيد.  

فروش خودرو

همانطور كه مي دانيد بازار خريد و فروش ماشين حساسيت ها و تنش هاي مخصوص به خود را دارد و در صورتي كه دانش فني و تسلط كافي بر بازار را نداشته باشيد ممكن است در خريد و فروش ماشين حسابي ركب بخوريد و ضرر كنيد. بنابراين در چنين شرايطي براي اينكه بتوانيد خودروي خود را به قيمت مطلوب بفروشيد بايد از قيمت خودروهاي مشابه در بازار آگاهي كسب كنيد.

 

خريد و فروش ماشين

در سايت فربد كار مي توانيد با وجود هزاران آگهي خودرو با برندهاي مختلف، قيمت منطقي براي خريد و فروش ماشين را بيابيد. حتي ممكن است در مواردي خودرويي كاملا مشابه از لحاظ ويژگي هاي بدنه خودرو، سال، كاركرد و رنگ را ببينيد و از قيمت فروش خودروي خود آگاهي پيدا كنيد.

اولين گام براي ثبت خودرو در سايت ما اين است كه عكس هاي باكيفيتي از خودروي خود تهيه كنيد مي دانيد كه يكي از مولفه هاي مهم در خريد و فروش خودرو ديده شدن تصاوير و همچنين درست عكاس گرفتن است. پس از ثبت آگهي خودروي خود مي توانيد از طريق سايت به خريداراني كه در انتظار خودروي شما هستند پيامك ارسال كنيد تا توجه همه را به آگهي خود جلب كنيد پس از اين تنها بايد منتظر تماس هاي خريداران باشيد.

چنانچه شما از نمايشگاه داران خودرو باشيد، امكانات بيشتري براي خريد و فروش ماشين در اختيارتان مي گذاريم. براي ثبت آگهي و عكاسي مناسب از خودرويتان مي توانيد از كارشناسان ما در پشتيباني مشاوره بگيريد.

ما در سايت فربد كار تمام تلاش خود را به كار گرفته ايم تا خريد و فروش ماشين را براي شما تسهيل كنيم و در تمام مراحل خريد و فروش پاسخگوي مشكلات احتمالي و سوالات شما خواهيم بود.

به ما اعتماد كنيد

بنابراين با شرايطي كه براي خريد و فروش ماشين در سايت فربدكار ارائه شد شما مي توانيد در مدت زمان كوتاهي قيمت پيشنهادي براي خريد يا فروش خودرو را ثبت نماييد و پيشنهاداتي را از طرف كاربران دريافت كنيد. در صورتي كه اين پيشنهادها مورد رضايت شما باشد در كم ترين زمان ممكن عمليات خريد و فروش ماشين بدون دردسر با پشتيباني كارشناسان سايت انجام خواهد شد.

 در صورت بروز هر گونه مشكل در روند خريد و فروش ماشين ما همچنان همراه شما خواهيم بود و تمام مراحل را تا حصول نتيجه نهايي پيگيري مي كنيم. در بازار خودرو در شرايط اقتصادي كنوني پيدا كردن خودرويي كه شرايط مدنظرتان را داشته باشد كار پيچيده اي به نظر مي رسد بخصوص كه با بالا رفتن قيمت ها هر كسي به دلخواه قيمتي ارائه مي كند كه منصفانه نيست. در سايت ما با وجود گزينه هاي فراواني كه وجود دارد در نهايت مي توانيد خودروي مورد نظر را با قيمت مد نظرتان بيابيد.

چنانچه تمايل داشتيد در مورد آپشن هاي خودروهاي جديد شركت هاي مختلف توليد خودرو آگاهي پيدا كنيد و يا در اين زمينه ابهامي داشتيد مي توانيداز كارشناسان ما اطلاعات زيادي در اين زمينه دريافت كنيد.

فضاي سايت محيط امني براي خريد و فروش ماشين است و شما مي توايند از نظرات ساير مشتريان در مورد خودرويي خاص اطلاع پيدا كنيد و يا اينكه در مورد آن تبادل نظر كنيد.

خانه اتومبيل فربد كار باسالها سابقه در زمينه خريد و فروش ماشين گزينه مناسبي براي شماست تا بتوانيد براحتي اعتماد كنيد و با چشمان بسته خريد كنيد. اطلاعاتي بصورت پادكست و ويديو در سايت براي كاربران آماده سازي شده است كه موارد بسيار كار آمد و جالب توجهي را در خصوص انواع خودروها و هر آنچه كه در خصوص سند و ضمايم خودروها وجود دارد به شما ارائه مي كند.


برچسب: خريد خودرو،فروش خودرو،خريد،فروش،،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۶:۳۳ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :