مرجع جامع از اخبار بروز

نيم نگاهي به قيمت خريد و فروش النترا

دلايل و اهميت خريد و فروش النترا

بدون ترديد، هيونداي النترا، از معدود خودروهاي محبوب و پر فروش در سايت هاي خريد و فروش خودرو و بازارهاي خودرو به حساب مي آيد. يكي از دلايل فروش النترا را بايد در طراحي بسيار زيباي اين خودرو جستجو كرد. طراحي اين خودرو به ويژه در نسل هاي جديد، خيره كننده و مسحور كننده مي باشد. تغييرات اعمال شده در نماي جلوي خودرو در مقايسه با مدل هاي قبلي، زيبايي و جذابيت اين سدان خانوادگي را به خوبي به رخ مي كشد. تعبيه چراغ هاي كشيده شده و جذاب، ناخودآگاه خريداران را به سمت فروش النترا سوق مي دهد. هارموني ايجاد شده در نماي ظاهري خودرو، تاثير بسزايي در فروش النترا از خود برجاي مي گذارد. به طور كلي، اعمال تغييرات در نماي ظاهري النترا، بسياري از سليقه ها و ذائقه هاي خودرويي افراد را تحت تاثير خود قرار مي دهد. بدون اغراق، رخ و ظاهر خودرو، به انضمام مشخصات فني، از مهم ترين دلايل انتخاب و خريد خودرو از جانب خريداران محسوب مي گردد. در اين زمينه مي توان اذعان نمود كه هيونداي النترا حرف بسياري زيادي براي گفتن دارد. چنانچه مشخصات ظاهري خودرو باب ميل خريداران نبود، با رؤيت طراحي داخلي، فروش النترا براي خريداران قطعيت پيدا مي كند. دسته دنده جديد، در كنار غربيلك فرمان جديد، زيبايي هاي وصف نشدني در نماي داخلي خودرو پديد آورده است. مشخصات فني و موتور قدرتمند و قوي، از ديگر دلايل حائز اهميت و مهم در فروش النترا به شمار مي رود. به طور كلي، اين خودرو با سه تيپ پيشرانه در اختيار مصرف كنندگان قرار مي گيرد. تيپ رايج اين خودرو مبتني بر يك پيشرانه 2000 cc چهار سيلندر مي باشد. توان و قدرت بسيار بالاي اين پيشرانه، علاوه بر ارتقاي فروش النترا، موجبات رضايت مصرف كننده را فراهم مي آورد. شايان ذكر است كه النترا با يك پيشرانه 1600 cc و 2400 cc چهار سيلندر نيز ارائه مي گردد. 

 

                                                           فروش النترا

ساير دلايل حائز اهميت در فروش النترا

از مؤلفه هاي مهم و تاثير گذار در فروش النترا مي توان به مصرف سوخت، سرعت و شتاب اين خودرو اشاره نمود. در اين زمينه بايد خاطر نشان نمود كه مدت زمان لازم براي شتاب صفر تا صد النترا، در حدود 5/8 ثانيه طول مي كشد. اين مقدار براي يك سدان كامپكت سايز متوسط به نوبه خود، يك امتياز و مزيت محسوب مي شود. ناگفته نماند كه علاقمندان به شتاب بيشتر، مي توانند النتراي با يك جعبه دنده شش سرعته از نوع دستي را سفارش دهند. در اين صورت زمان رسيدن به شتاب صد كيلومتر، در مدت زمان بسيار كمتري انجام مي شود. از ديگر علل فروش النترا، مصرف سوخت اين خودرو مي باشد. بر اين اساس، مصرف سوخت تركيبي النترا در هر صد كيلومتر برابر با 1/8 ليتر مي باشد. با نگاهي كلي به مشخصات فني النترا، مي توان اذعان نمود كه خريدار و مصرف كننده از خريد اين خودرو پشيمان نخواهند شد. آپشن هاي و امكانات اغوا كننده نيز در فروش النترا، نقش بسزايي ايفا مي كنند و از مولفه هاي مهم در خريد و فروش خودرو است. استفاده از قابليت و تجهيزات كاربردي در ساختار هيونداي النترا، جايگاه مناسبي را در ميان رقبا، براي اين سدان خوش چهره كره اي به ارمغان آورده است. تجهيز چراغ هاي روشنايي خودرو، به لامپ هاي ال اي دي و متعاقب آن ايجاد نور مطلوب و مناسب، در كنار صندلي هاي چرمي تجهيز شده به گرمكن، در افزايش سطح رفاه مصرف كننده تاثير بسزايي از خود برجاي مي گذارد. ناگفته نماند كه نمايشگر هفت اينچي لمسي، به انضمام سيستم صوتي باكيفيت، از جمله موارد رضايتمندي و خرسندي خريداران مي باشد. برخورداري از سيستم نمايش نقطه كور و سيستم نمايش فشار باد لاستيك ها، از جمله آپشن هاي مورد توجه در فروش النترا محسوب مي شود. شايان ذكر است كه در هيونداي النترا، امكان حالت هاي مختلف رانندگي مانند اكو، اسپرت و نرمال براي خريداران وجود دارد.

 

                                                         فروش النترا

نقش سيستم هاي ايمني در فروش النترا

بدون اغراق، خودروي هيونداي النترا، از لحاظ ايمني و امنيت در بين خودروهاي ايمن كمپاني هيونداي موتورز به شمار مي آيد. استفاده از تجهيزات و آپشن هاي مناسب و كاربردي ايمني، فروش النترا را تضمين نموده است. اين خودرو در بسياري از تست هاي تصادف، از موسسات مربوطه موفق به اخذ نمرات بالايي شده است. ناگفته نماند كه سيستم ترمز اضطراري اتوماتيك هيونداي النترا نيز در اين زمينه نمره برتر را به خود اختصاص داده است. در پرتو وجود اين سيستم، در سرعت هاي بيست الي چهل كيلومتر بر ساعت، هيونداي النترا دچار تصادف و واژگوني نمي گردد. از آنجايي كه در انتخاب خودرو، به ويژه خودروهاي وارداتي، ايمني و امنيت از مقوله هاي مهم و حائز اهميت تلقي مي شوند، هيونداي النترا در اين زمينه هيچ كم و كاستي ندارد. اين مزيت، فروش النترا در قامت يك خودروي ايمن را كاملا توجيه مي كند. شايان ذكر است كه النترا به امكانات و آپشن هاي ايمني قابل توجهي تجهيز شده است. تعبيه سيستم كنترل ايستايي، در هنگام حركت در سربالايي ها، مانع از حركت به سمت عقب خودرو مي گردد. استفاده از سيستم كنترل پايداري الكترونيكي، به خوبي پايداري خودرو را در چرخش هاي ناگهاني حفظ مي نمايد. بر اين اساس، وجود اين سيستم در اثر ترمزهاي ناگهاني، به خوبي از تصادفات احتمالي جلوگيري به عمل مي آورد. در فروش النترا، سيستم شناسايي نقطه كور به عنوان يكي از آپشن هاي ايمني، سبب جلوگيري از ايجاد تصادف با خودروي مجاور مي شود. با استفاده از اين سيستم، هنگامي كه خودروهاي مجاور در ميدان ديد راننده نباشند، در صورت اقدام به راهنما زدن، سنسور تشخيص نقاط از طريق اخطار، اين موضوع را به راننده گوشزد مي كند. همچنين در زمينه فروش النترا، ايربگ هاي مختلفي براي سرنشينان و راننده، به منظور جلوگيري از خطرات جاني تعبيه شده است. 

 

                                                            فروش النترا

روش هاي مختلف خريد و فروش هيوندا النترا

اگرچه هيوندا النترا از سال هاي بسيار قبل ميهمان بازار خودروي كشور ما بوده است، اما حضور برجسته و خريد و فروش هيوندا النترا را بايد مرهون نسل پنجم اين خودرو در ايران دانست. برخورداري از آپشن هاي مناسب، به انضمام طراحي مدرن، بستر مناسبي را براي فروش النترا در كشور ما فراهم آورده است. عرض اندام كردن اين خودرو در خيابان هاي سطح شهر، خريد و فروش هيوندا النترا را در دستور كار بسياري از افراد قرار داد. برخورداري اين خودرو از خطوط هماهنگ و زيبا در بدنه خود، در كنار حجم دهي قابل توجه اعمال شده بر روي بدنه، چهره اي بي عيب و نقص را به اين خودرو بخشيده است. اگرچه متولي خريد و فروش هيوندا النترا در ايران، شركت كرمان موتور به شمار مي رود، اما روش هاي فروش اين خودرو تغييرات و تحولات گسترده اي را تجربه نموده است. امروزه با فراگير شدن بستر اينترنت و فضاي مجازي، فروش النترا رنگ و بوي ديگري به خود گرفته است. بسط و گسترش سايت هاي اختصاصي خريد و فروش هيوندا النترا، امكانات قابل توجهي را در اختيار كاربران آن قرار مي دهد. امروزه براي خريد و فروش هيوندا النترا، تنها كافي است كه با يك جستجوي چند ثانيه اي در اينترنت، به سايت هاي ارائه دهنده اين خدمات متصل گرديد. در سايت هاي فروش النترا، مي توان مدل هاي مختلف اين خودرو را به همراه جزئيات و ويژگي هاي آن مشاهده نمود. براي خريد و فروش هيوندا النترا، مي توان در سايت مد نظر به انتشار آگهي خريد يا آگهي فروش النترا مبادرت نمود. خريد و فروش هيوندا النترا به صورت اينترنتي، يك راهكار مثمر و ثمر و مطلوب براي تهيه خودروي مورد نظر خود مي باشد. در سايت هاي خريد و فروش هيوندا النترا به راحتي مي توان با تعداد بسياري از خريداران يا فروشندگان خودرو ارتباط برقرار كرد.

  

                                                                   فروش النترا

 

براي آگاهي از قيمت ها و خريد و فروش خودرو با خانه اتومبيل فربد همراه باشيد


برچسب: النترا , فروش النترا , النترا جديد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۰۶ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :