مرجع جامع از اخبار بروز

چه نكاتي بايد در خريد و فروش سانتافه 2016 در نظر گرفته شوند؟

مدل‌هاي مختلف سانتافه 2016 و سانتافه 2017 از نظر تعداد ديفرانسيل با يكديگر متفاوت هستند و اين مسئله يكي از بزرگترين تأثير‌ها را بر روي فروش سانتافه 2016 و فروش سانتافه 2017 مي‌گذارد. اين خودرو در دو مدل تك ديفرانسيل و دو ديفرانسيل به بازار خريد و فروش خودرو عرضه شده است تا بتواند مشتريان خود را از تمامي جهات راضي نگاه دارد. در خريد و فروش سانتافه 2016 بايد به اين نكته توجّه داشته باشيد كه تك ديفرانسيل يا دو ديفرانسيل بودن خودرو در اتومبيل‌هاي كراس اوور اهميّت بالايي دارد و در صورت انتخاب اشتباه اين مسئله مي‌تواند بر روي كيفيّت رانندگي با اين خودروها تأثير زيادي بگذارد. مدل‌هاي 2016 و 2017 اين اتومبيل داراي وزني معادل 1.6 تن مي‌باشند و تركيب اين ويژگي با تعداد ديفرانسيل خودرو مي‌تواند تأثير زيادي را بر روي تجربه‌ي رانندگي شما با اين خودرو‌ها بگذارد و قطعاً اين مسائل بر روي فروش سانتافه 2016 و فروش سانتافه 2017 تأثيرگذار خواهند بود. چنانچه بخواهيم از ديد كارشناسي به اين مسئله نگاه كنيم بايد به شما عرض كنيم كه در طول تاريخ صنعت خودروسازي، خودروهاي كراس اوور تك ديفرانسيل از كيفيّت رانندگي پايين‌تري نسبت به مدل‌هاي دو ديفرانسيل برخوردار بوده‌اند و اين مسئله همواره تأثير زيادي را بر روي فروش سانتافه 2016 گذاشته است. پس چنانچه مي‌خواهيد تا وارد بازار معاملات خريد و فروش سانتافه 2016 و سانتافه 2017 شويد، بهتر است كه به دنبال مدل‌هاي 2 ديفرانسيل اين خودرو بگرديد تا از معامله‌ي خود راضي باشيد. 

 

قيمت فروش سانتافه 2016 براي مدل‌هاي مختلف اين خودرو متفاوت است

 

  • تعداد كيسه‌هاي هوا چه تأثيري بر فروش سانتافه 2016 و فروش سانتافه 2017 دارند؟

تعداد كيسه‌هاي هوا يكي ديگر از مسائلي است كه همواره در فروش سانتافه 2016 و فروش سانتافه 2017 تأثيرگذار بوده است. مدل‌هاي مختلف سانتافه 2016 و سانتافه 2017 از نظر تعداد كيسه‌هاي هوا با يكديگر متفاوت هستند و در واقع اين خودرو با 2 مدل كيسه هوا به بازار ارائه شده است. مدل اوّل سانتافه 2016 تنها داراي 2 كيسه هوا براي راننده و سرنشين جلوي اتومبيل مي‌باشد و به همين دليل از نظر ايمني نسبت به مدل ديگر اين اتومبيل ضعيف‌تر عمل كرده است و همين مورد به تنهايي در فروش سانتافه 2016 و فروش سانتافه 2017 تأثير زيادي گذاشته است. مدل دوّم اين خودرو از 10 عدد كيسه‌ي هوا بهره مي‌برد كه اين مسئله نشان دهنده‌ي ايمني بالاي اين خودرو در تصادفات رانندگي و حوادث مختلف مي‌باشد كه از عوامل مهم در خريد خودرو سانتافه است. چنانچه مسائل ايمني براي شما در اولويّت قرار دارند، اقدام به خريد مدل پيشرفته‌تر اين خودرو نماييد و چنانچه مسائل مالي براي شما اهميّت بيشتري دارند، مي‌توانيد از خريد و فروش سانتافه 2016 كه داراي 2 عدد كيسه‌ي هوا مي‌باشد نهايت بهره را ببريد. 

 

هيچ‌گاه بدون اطّلاعات كافي اقدام به خريد و فروش سانتافه 2016 نكنيد!

 

  • سقف پانوراما:

جالب است بدانيد كه اين خودرو از اين نظر تنها در يك مدل به بازار عرضه شده است و تمامي مدل‌هاي آن داراي سقف پانوراما مي‌باشند و به همين دليل است كه اين مورد تأثيري در خريد و فروش سانتافه 2016 و سانتافه 2017 ندارد و شما مي‌توانيد از كيفيّت ساخت بالاي اين نوع از سقف نهايت استفاده را ببريد.

گرمكن‌ها و سردكن‌هاي صندلي‌ها چه تأثيري در خريد و فروش سانتافه 2016 دارند؟

اين مورد نيز يكي از آپشن‌هاي جالب و جذّاب سانتافه 2016 و سانتافه 2017 محسوب مي‌شود و امروزه خريداران و سايت هاي خريد و فروش خودرو به اين گونه از امكانات توجّه ويژه‌اي دارند و همين مسئله باعث شده است تا بازار خريد و فروش سانتافه 2016 به خاطر اين گونه از آپشن‌ها تحت تأثير قرار بگيرد. مدل‌هاي مختلف اين خودرو از نظر مجهّز بودن يا نبودن به سردكن صندلي‌هاي جلو با يكديگر متفاوت هستند و كمپاني هيونداي براي برخي از مدل‌هاي پايه‌ي اين اتومبيل سردكن‌هاي صندلي‌هاي جلوي خودرو را در نظر نگرفته است كه اين مسئله موجب كاهش خريد و فروش سانتافه 2016 بدون سردكن صندلي‌هاي جلو شده است. امّا مدل‌هاي داراي سردكن خود به چندين دسته تقسيم‌بندي مي‌شوند. برخي از مدل‌ها تنها به گرمكن و سرد كن صندلي‌هاي جلوي اتومبيل مجهّز هستند كه البتّه قابل ذكر است كه اين دسته از سانتافه‌هاي 2016 و 2017 بيشترين سهم از فروش سانتافه 2016 را به خود اختصاص داده‌اند. 

 

در خريد و فروش سانتافه 2016 حتماً از افراد آگاه در اين زمينه كمك بگيريد

 

  • ويژگي Key Less Starter چه تأثيري را بر روي خريد و فروش سانتافه 2016 گذاشته است؟

همان‌گونه كه شما در جريان اين موضوع هستيد، برخي از ويژگي‌هاي يك اتومبيل بيشتر از بقيه در چشم مخاطبان ديده مي‌شوند. اين ويژگي خودرو نيز از جمله ويژگي‌هاي برجسته‌ي اين گونه خودروهاي لوكس و وارداتي محسوب مي‌شود. تنها مدل‌هاي پايه‌ي اين خودرو مثل سانتافه 2007 به Key Less Starter مجهّز نيستند و مدل‌هاي پيشرفته‌تر آن از اين ويژ‌‌گي بهره مي‌برند و همين مورد در فروش سانتافه 2016 تأثير زيادي گذاشته است. اين ويژگي به شما اين امكان را مي‌دهد تا بدون استفاده از كليد اتومبيل و تنها با به همراه داشتن آن در جيب خود اقدام به روشن كردن اتومبيل نماييد و از متفاوت بودن اين خودرو نسبت به خودروهاي عادّي لذّت ببريد. 

تا به اين قسمت از مقاله شما با برخي از اصلي‌ترين ويژگي‌هاي سانتافه 2016 و سانتافه 2017 كه بر روي قيمت فروش سانتافه 2016 تأثير گذاشته‌اند آشنا شده‌ايد. در قسمت بعدي قصد داريم تا چند ويژگي مهم ديگر اين خودروها را كه بر روي قيمت خريد و فروش سانتافه 2016 تأثيرگذار هستند را به شما معرّفي نماييم. 

 

 

خريد و فروش سانتافه 2016 را با كارشناسان مجرّب خانه اتومبيل فربد تجربه كنيد

 

  • نوع موتور به كار رفته در مدل‌هاي مختلف سانتافه 2016 چه تأثيري بر روي خريد و فروش سانتافه 2016 گذاشته است؟

اين خودرو با دو مدل موتور به بازار جهاني عرضه شده است كه تنها يك مدل از آن‌ها در بازار ايران موجود مي‌باشد. در ساخت اين خودرو از دو موتور 2.4 ليتري و 3.3 ليتري استفاده شده است كه اين مسئله موجب متفاوت شدن قيمت خريد و فروش سانتافه 2016 در بازار شده است. موتور 2.4 ليتري توانايي توليد 185 اسب بخار انرژي و 240 نيوتن‌متر گشتاور را دارا مي‌باشد كه از اين نظر نسبت به موتور 3.3 ليتري اين خودرو ضعيف‌تر عمل كرده است. استفاده از اين موتور موجب متفاوت شدن شتاب اوّليّه و حدّاكثر سرعت اين خودرو در اين دو مدل مختلف شده است. موتور 2.4 ليتري داراي حدّاكثر سرعت 187 كيلومتر در ساعت مي‌باشد و ميزان مصرف سوخت تركيبي آن برابر با 10.8 ليتر اعلام شده است. همچنين، اين موتور يك موتور چهار سيلندر مي‌باشد كه از اين نظر نيز با موتور 3.3 ليتري متفاوت است. موتور 3.3 ليتري يك موتور 6 سيلندر محسوب مي‌شود كه از اين نظر برتر از مدل 2.4 ليتري ظاهر شده است و اين مورد در خريد و فروش سانتافه 2016 تأثير زيادي را گذاشته است. موتور 3.3 ليتري اين خودرو جزو بهترين موتورهاي استفاده شده براي يك خودروي كراس اوور مي‌باشد و امتحان خود را در آزمون‌هاي مختلف پس داده است. جالب است بدانيد كه موتور 3.3 ليتري اين خودرو از نظر ميزان مصرف سوخت حتّي بهتر از موتور 2.4 ليتري عمل كرده است و ميزان مصرف سوخت تركيبي آن 10.7 ليتر به ازاي طي كردن مسافتي معادل 100 كيلومتر مي‌باشد. استفاده از اين موتور باعث شده است تا حدّاكثر سرعت سانتافه 2016 و سانتافه 2017 تا 207 كيلومتر در ساعت افزايش پيدا بكند. همچنين، شتاب 0 تا 100 اين خودرو تنها 9 ثانيه مي‌باشد كه اين رقم براي يك خودروي 1.8 تني بسيار ايده‌ال و هيجان انگيز تلقّي مي‌شود. اين موتور توانايي توليد 270 اسب بخار انرژي و 324 نيوتن‌متر گشتاور را دارا مي‌باشد كه اين مورد نشان دهنده‌ي ‌قدرت بالاي موتور اين مدل از سانتافه 2016 است. دركلّ، استفاده از اين دو موتور موجب متفاوت شدن قيمت خريد و فروش سانتافه 2016 شده است.
به اين نكته توجه داشته باشيد كه در هنگام خريد سانتافه دست دوم از سلامت موتور ماشين اطمينان حاصل كنيد.

 

كارشناسان خانه اتومبيل فربد در تمامي مراحل خريد و فروش سانتافه 2016 در كنار شما حضور خواهند داشت

 

  • ساير امكانات سانتافه 2016 چه تأثيري را بر روي قيمت خريد و فروش سانتافه 2016 گذاشته است؟

چنانچه از امكانات كمكي در ساخت خودروهاي كراس‌اوور استفاده نشود، رانندگي با اين خودروها امري غير ممكن تلقّي خواهد شد. زيرا كه معمولاً اين خودروها ديد مناسبي را نسبت به محيط اطراف خود ندارند و همين مسئله باعث مي‌شود تا در صورت عدم استفاده از سيستم‌هاي كمكي، رانندگي با اين گونه خودروها بسيار خطر آفرين باشد. سانتافه 2016 و سانتافه 2017 نيز از اين قضيه مستثني نيستند و به سيستم‌هاي كمكي مختلفي مجهّز مي‌باشند كه موجب رانندگي آسا‌ن‌تر و بهتر با اين خودرو‌ها مي‌شود. رادار‌هاي مختلف قسمتي از اين تجهيزات كمكي مي‌باشند كه در تعيين قيمت خريد و فروش سانتافه 2016 و سانتافه 2017 نقش پر رنگي را ايفا كرده‌اند. رادار نقطه كور، دوربين 360 درجه، رادار بين خطوط و اتوپارك از جمله رادارها و سيستم‌هايي هستند كه بر روي قيمت فروش سانتافه 2016 تأثير بسزايي را گذاشته‌اند. همانگونه كه قبلاً به آن اشاره شد، عدم استفاده از اين سيستم‌ها مخصوصاً سيستم‌هايي همچون رادار نقطه‌ي كور مي‌تواند تأثير زيادي را بر روي تجربه‌ي رانندگي با اين خودروها بگذارد. شيشه‌هاي عقب اين خودرو ديد كافي را در اختيار راننده نمي‌گذارند و با اضافه شدن ويژگي‌هايي همچون ارتفاع بالاي اتومبيل، رانندگي با اين خودرو مي‌تواند عذاب آور و خطر آفرين باشد. دوربين 360 نيز از جمله امكانات ضروري براي سانتافه 2016 مي‌باشد و مجهّز بودن خودرو به اين ويژگي تأثير زيادي را بر روي فروش سانتافه 2016 مي‌گذارد. استفاده از اين سيستم، هدايت خودرو در مواقع پارك كردن را آسان‌تر مي‌كند و ريسك برخورد كردن به خودروهاي مجاور را تا حدود بسيار زيادي كاهش مي‌دهد.


برچسب: سانتافه 2016 , سانتافه 2017,سانتافه 2010،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۲:۲۷ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :