مرجع جامع از اخبار بروز

نيم نگاهي به جزئيات و مشخصات سوناتا 2007

بدون ترديد يكي از عوامل مؤثر در خريد سوناتا از خودروهاي كره اي به ويژه خودروهاي توليدي كمپاني هيونداي موتور را بايد در طراحي نماي ظاهري و جذابيت آن دانست. مشخصات سوناتا 2007 نيز به ويژه در بخش طراحي از اين قاعده پيروي مي كند. به طور كلي، بيشتر خودروهاي هيوندا خصوصاً از لحاظ طراحي، برگرفته و الهام گرفته از خودروهاي مطرح اروپايي نظير آئودي مي باشند. بدون اغراق، سوناتا در كنار برادر ديگر خود آزرا، از جمله خودروهاي محبوب و مورد علاقه بسياري از خريداران در كشور ما تلقي مي شوند. برخورداري از سبك طراحي كلاسيك، از ويژگي هاي طراحي و مشخصات سوناتا 2007 محسوب مي گردد. طراحي نسل پنجم سوناتا يا به تعبيري سوناتا NF، به دور از هرگونه پيچيدگي و در عين حال سادگي صورت گرفته است. هماهنگي و توازن در سبك طراحي، از نقاط عطف مشخصات سوناتا 2007 به شمار مي آيد. بر همين اساس، با گذشت زمان، طراحي سوناتا NF همچنان جذابيت و زيبايي خود را حفظ نموده است. از مشخصات سوناتا 2007 در بخش طراحي مي توان به افزايش طول و عرض و ارتفاع اين خودرو در مقايسه با نسل هاي قبلي اشاره نمود. بر اين اساس، طول اين خودرو حدود 4800 با عرض 1832 و ارتفاع 1475 ميليمتر مي باشد. همچنين مشخصات سوناتا 2007 در بخش فاصله بين دو محور در حدود 2730 ميليمتر در نظر گرفته شده است. از ديگر نكات بارز طراحي اين مدل سوناتا مي توان به رينگ هاي اين خودرو اشاره نمود. بر اين اساس، برخورداري از رينگ هاي با قطر استاندارد 16 اينچ، ديگر مشخصات سوناتا 2007 را نمايان مي سازد. ناگفته نماند كه فضاي عقب سوناتا مدل 2007 از طراحي زيبا و جذابي برخوردار مي باشد. همچنين طراحي ظاهري نماي جلوي خودرو با چراغ ها، سپر و جلو پنجره جديد، ساير مشخصات سوناتا 2007 در بخش طراحي را در بر مي گيرد. 

 

مشخصات سوناتا 2007

مشخصات سوناتا 2007 از بعد طراحي فضاي داخلي

مشخصات سوناتا 2007 به ويژه در قسمت طراحي داخلي، تغييرات وسيع و گسترده اي از نظر گذراند. استفاده از متريال باكيفيت و مرغوب در اين قسمت، سبب گرديد كه هيوندا سوناتا نسل پنجم پا به پاي رقباي خود رو به جلو حركت كند. در مدل هاي قبلي سوناتا، به ويژه در بخش داشبورد، اين خودرو از كم و كاستي هاي رنج مي برد. از سوي ديگر، جايگذاري ناشيانه قطعات مختلف در اين قسمت، جذابيت فضاي داخل را با كاهش مواجه مي ساخت. بر همين اساس، برطرف شدن اين نقيصه ها يكي از نقاط قوت طراحي فضاي داخل و مشخصات سوناتا 2007 را شامل مي شود. به طور كلي، اتاق سوناتا NF براي تعداد پنج سرنشين طراحي شده و از صندلي هاي جادار و مناسبي در قسمت جلو و عقب برخوردار مي باشد. روكش استاندارد در نظر گرفته شده براي صندلي از جنس پارچه مي باشد. از ديگر مشخصات سوناتا 2007 در اين بخش، برخورداري از فضاي مناسب صندوق عقب بوده كه فضاي مناسبي را در اختيار افراد قرار مي دهد. بدون ترديد، برخورداري از يك صندوق عقب جادار و مناسب، به ويژه براي مسافرت، يكي از مزيت هاي چشمگير يك خودرو به شمار مي آيد. بدون شك، يكي از بارزترين مشخصات سوناتا 2007 را مي توان به برخورداري اين خودرو از اتاقي بزرگ به عنوان يك سدان متوسط خانوادگي دانست. بر همين اساس، بهره مندي از فضاي كافي و لازم براي سرنشينان سبب تجربه حس راحتي به ويژه در مسافت هاي طولاني مي شود. شايان ذكر است كه مشخصات سوناتا 2007 به ويژه در بخش اتاق و طراحي داخلي، بسيار خوب و قابل قبول ارزيابي مي گردد. از سوي ديگر، متريال و مواد اوليه باكيفيت استفاده شده در فضاي داخلي، ادوات و كابين از دلايل عمده مورد توجه قرار گرفتن و محبوبيت خودروي سوناتا 2007 به شمار مي آيد. 

 

مشخصات سوناتا 2007

امكانات، آپشن ها و مشخصات سوناتا 2007

بدون ترديد، يكي از مؤلفه هاي مهم و حائز اهميت استقبال و مورد توجه واقع شدن خودروي سوناتا 2007، نشات گرفته از امكانات و آپشن هاي رفاهي متنوع تعبيه شده براي اين خودروي سدان كره اي مي باشد. برخي مشخصات سوناتا 2007 به ويژه از لحاظ امكانات رفاهي شامل سيستم جهت ياب، برخورداري از چنجر سي دي و سيستم تهويه اتوماتيك مي باشد. به طور كلي، بسياري از علاقمندان و خريداران خودرو، در اغلب مواقع يكي از مؤلفه هاي خود براي خريد را به امكانات و آپشن هاي رفاهي آن اختصاص مي دهند. در اين زمينه بايد خاطر نشان نمود كه مشخصات سوناتا 2007 در اين قسمت به خوبي نيازهاي خريداران و مشتريان را برآورده مي سازد. از سوي ديگر، بهره مندي از سيستم دسترسي بدون كليد يا Keyless Entry به انضمام سيستم كروز كنترل، براي هر خريداري مي تواند گزينه هاي جذاب و قابل توجهي به شمار رود. مضاف بر اين، بهره مندي از سيستم صوتي مطلوب با امكان پخش MP3 و سيستم تهويه مطبوع، امكانات رفاهي و مشخصات سوناتا 2007 را بيش از پيش تكميل مي سازد. فرمان تلسكوپي، تنظيم گودي كمر، سنسور پارك عقب و برخورداري از صندلي برقي براي راننده، ديگر امكانات رفاهي اين سدان متوسط و باكيفيت خانوادگي را تشكيل مي دهد. لازم به ذكر است كه قيمت سوناتا 2007 از لحاظ ايمني و امنيت نيز در وضعيت بسيار مطلوب و بهينه اي به سر مي برد. بر اين اساس، برخورداري از سيستم ترمز ABS و سيستم هاي كنترل و پايداري EBD و ESP به خوبي اين ادعا را به اثبات مي رساند. ناگفته نماند كه سوناتا 2007 به كيسه هواي سرنشينان جلو و جانبي نيز مجهز شده است. در بسياري مواقع مشخصات سوناتا 2007 شبيه و يكسان با ديگر خودروي محبوب كمپاني هيوندا موتور يعني آزرا مي باشد.

خانه اتومبيل فربد همراه شما


برچسب: سوناتا 2007 , خريد سوناتا , سوناتا2010،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۲:۲۱ توسط:حامد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :