مرجع جامع از اخبار بروز

قيمت ماشين مزدا 3، تيپ هاي يك تا چهار، و مشخصات فني هركدام از اين تيپ ها

ماشين مزدا 3، يك نوع ماشين زيبا با كيفيت عالي است، كه ساخته كشور ژاپن بوده و براي فروش به نقاط مختلفي از كشور هاي جهان، از جمله ايران وارد شده است. قيمت ماشين مزدا 3، يكي از مواردي است كه مورد توجه بسياري از خريداران قرار گرفته است. ماشين مزدا 3 در چهار تيپ يك، دو، سه و چهار در بازار موجود مي باشد. هركدام از اين تيپ ها داراي خصوصيات و مشخصات فني متفاوتي مي باشند كه در ادامه به طور اختصاصي به هركدام از اين تيپ ها مي پردازيم. قيمت ماشين مزدا 3، از زمان ورود اين ماشين به كشور، متغير بوده وهرچه ميزان امكانات اين ماشين بيشتر شده و تيپ هاي جديدتر از اين ماشين وارد بازار شد، قيمت اين ماشين نيز روز به روز افزايش يافت. همچنين به دليل بالا رفتن قيمت دلار از چند سال گذشته، قيمت ماشين مزدا 3 نيز همانند ساير ماشين ها افزايش داشته است. در اين مقاله قصد داريم تا شما را با مشخصات فني تيپ هاي مختلف اين ماشين آشنا كنيم و همچنين به قيمت ماشين مزدا3 در تيپ هاي مختلف اشاره كنيم. با ما همراه باشيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 319
+ نوشته شده: 1398/10/28 ساعت: ۱۱ توسط:hamedsmall :

خريد مزدا3، انتخابي رويايي براي يك زندگي رويايي!

اگر مي خواهيد كه براي خريد مزدا 3 اقدام كنيد لازم است كه اطّلاعات جانبي مربوط به اين خودرو را در اختيار داشته باشيد. خريد مزدا 3 همچون خريد تمامي محصولات كمپاني مزدا، مي تواند بسيار هيجان انگيز و لذّت بخش باشد. در اين مقاله قصد داريم تا ضمن ارائه ي اطّلاعاتي در رابطه با خريد مزدا 3، شما را با ويژگي هاي كليدي اين اتومبيل ژاپني با كيفيّت آشنا كنيم.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 298
+ نوشته شده: 1398/9/30 ساعت: ۱۳ توسط:hamedsmall :

قيمت مزدا 3 صفر به چه عواملي بستگي دارد؟

قيمت مزدا 3 صفر به عوامل مختلفي بستگي دارد كه اين عوامل ممكن است قيمت مزدا 3 تيپ 4 را تا ميزان 50 درصد افزايش دهند. مزدا 3 در 4 نسل توسّط خودروسازي مزدا به سطح توليد رسيده است كه گروه صنعتي بهمن موتورز در سال 1386 اقدام به توليد نسل اوّل اين خودرو در ايران كرد. در سال 1389 نسل دوم اين خودروي دوست داشتني تحت عنوان مزدا 3 نيو در ايران توليد شد كه اين توليد تا سال 1398 انجام گرفت و هم اكنون نيز مدل هاي صفر كيلومتر آن در بازار موجود مي باشند. نسل هاي مختلف اين خودرو توانسته اند تا علاقه مندان بسياري را در ايران به خود جذب نمايند و سهم مناسبي از بازار فروش خودرو را به خود اختصاص دهند. در طول اين سال ها عوامل بسياري بر روي قيمت مزدا 3 صفر كيلومتر تأثير گذاشته اند كه قصد داريم تا در اين مقاله اين عوامل را براي شما شرح دهيم.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 311
+ نوشته شده: 1398/9/2 ساعت: ۱۱ توسط:hamedsmall :